Edirne Haberleri, Edirne Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

MHP'nin referandumda kullanacağı slogan belli oldu

Milliyetçi Hareket Partisi’nin referandum öncesi Konya’da yaptıkları toplantıda referandum öncesi kullancakları slogan da belli oldu.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, toplantıya ilişkin gazetecilere yaptığı açıklamada, Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda süreçle ilgili değerlendirmeler yapıldığını söyledi.

YEMİNİMİZ VAR VAZGEÇİLMEZ

Karakaya, partisinin yeni anayasa teklifinin referanduma götürülmesinde katkı verdiğini anımsatarak, şöyle konuştu: MHP sahada ‘Evet’ kampanyasını yürütecek. Öncelikle kendi teşkilatlarından başlayacak ve süreç içinde vatandaşa, kamuoyuna açılarak çalışmalarını devam ettirecek. Sloganımız belli oldu: ‘Bu ülke için yeminimiz var, vazgeçilmez’. Vatan, millet, bayrak ve Türklüğün bekası için ‘Evet’ diyoruz. Bu söylemle vatandaşın karşısına çıktığımızda bunu daha anlaşılır hale getirerek teşkilatlarımızla çalışma yapacağız. Eğiticilerin eğitimini yapacağız. Teşkilatlarımız sahaya inecek.

DEVLET İÇİN EVET

Bahçeli, Dedeman Otel’deki partililerde sohbetinde, referandum sürecinde partinin yol haritasını anlatırken, çıkardığı bir kağıda kendi eliyle farklı bir slogan daha çıkardı.

Bahçeli çizdiği notta, adından d ve l harflerini çıkartarak Devlet için evet sloganını yazdı.

Bir önceki yazımız olan Türkiye'den Enosis kararına sert tepki başlıklı makalemizde Dış Politika Haberleri, dışişleri bakanlığı ve Enosis hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri