Edirne Haberleri, Edirne Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

HÜDA PAR'dan referandum açıklaması

HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, halk oylamasına ilişkin, Ülke için tarihi bir dönüm noktası olan bu referandumda partimiz tarihsel bir duruş sergilemiştir değerlendirmesinde bulundu.

Yapıcıoğlu yaptığı yazılı açıklamada, dün yapılan halk oylamasında Evet oyu kullandıklarını belirtti. Parti olarak siyasetteki yegane ölçülerinin İslam olduğunu ve bu ölçü gereği halk oylamasında evet tercih kullandıklarını aktaran Yapıcıoğlu, şunları kaydetti:

Partimizin ‘evet’ kararının referandum sonucunu ne oranda etkilediğini ve alınan bu sonuçta partimizin rolünü elbette ki halkımız takdir edecektir. Ülke için tarihi bir dönüm noktası olan bu referandumda partimiz tarihsel bir duruş sergilemiştir. Bu duruşumuz halkımızın maslahatına olacak şekilde sonuçlanmıştır ve bizim için önemli olan budur.

Yapıcıoğlu, parti disiplinine uyarak sandıklara giden ve kararları doğrultusunda oy veren teşkilat üyelerine teşekkür ederek, halk oylaması sonucunun millete ve memlekete hayırlar getirmesini diledi.

Bir önceki yazımız olan Bakan Eroğlu’ndan, Afyonkarahisarlılara referandum teşekkürü başlıklı makalemizde Afyonkarahisar, haber ve haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri