Edirne Haberleri, Edirne Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Edirnespor’da başkan Savaş Üner güven tazeledi

Edirnespor soysal tesislerinde düzenlenen genel kurulda tek listeyle yapılan seçimde, kullanılan oyların tümünü alan Savaş Üner, Edirnespor kulübünün yeniden başkanı oldu. Genel kurula Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

Kongrenin ardından açıklama yapan Edirnespor Kulübü Başkanı Savaş Üner, ‘’Güveni tekrar tazeledik. 2016-2017’yi bitirdik. 2017-2018 sezonunda inşallah sizlere daha güzel futbol, daha güzel basketbol yaşatacağız. Yönetici arkadaşlarımla hep beraber sizinle beraber, taraftarlarımızla beraber inşallah güzel günler yakalayacağız. Edirnespor’umuza hayırlı olmasını diliyor ve herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Üner başkanlığındaki yönetim ise, Koçibey Altunhan, Yavuz Arslan, Cenk Benakman, Mehmet Bulut, Suat Bulut, Ayhan Dinç, Cenk Gökan, İlhan Güçyener, Günal Yalçın, Burak Güngörmedi, Tolga Hekimoğlu, Kemal Kılıç, Serkan Liznak, Nedim Mercan, Tansu Mercan, Levent Özkan, Güçhan Sanal, Emrah Serin, Ersan Sivrikaya, Turgut Taşdemir, Oktay Topalova, Sinan Vazgeç, Adem Yetişken ve Hüseyin Yıldırım’dan oluştu.

Bir önceki yazımız olan 6 yıldır magnezyum tozuna hasret kaldı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri