Edirne Haberleri, Edirne Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Edirne jandarmasından bayram tedbirleri

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun, bayram öncesi ‘Frene değil, kurala güven’ sloganıyla yurt genelinde yaşanması muhtemel trafik kazalarını önlemek için başlattığı önlem ve denetim programları Edirne’de de tüm hızıyla sürüyor.

Tatil beldelerinde denetimler maksimuma çıkarıldı

10 günlük kurban bayramı tatili sebebiyle trafik canavarına dur demek için Edirne Jandarma Trafik timleri önlemlerini artırdı. Bu yıl İçişleri Bakanı Soylu’nun, belirlediği ‘Frene Değil Kurala Güven, İyi Bayramlar’ slogonuyla sürücü ve vatandaşlar uygulamalarda uyarılıyor. Ayrıca bu sloganı kapsayan içeriğiyle jandarma sorumluluk alanındaki birçok noktaya afişler açıldı. Özellikle Edirne’nin tatil beldeleri olan bölgelerde, Erikli, Enez, Mecidiye gibi sahil yollarında Radar denetimleri artırıldı.

Maket jandarma aracı kondu

Birebir Trafik araçlarına benzeyen reflektif özellikli maket araçlar yol güzergahlarına kondu. İlki Edirne Süloğlu yoluna konan maket aracın sürücüler ve özellikle yol güzergahındaki gece trafiğinde etkili olduğu gözlendi. Bayram boyunca alınan önlemlerin devam etmesiyle kaza oranlarında düşüş bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Boğazından bıçaklanmış halde bulundu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri