Edirne Haberleri, Edirne Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Edirne Huzurevi Bocce takımı 3’te 3 yaptı

İstanbul, Çanakkale ve Tekirdağ Huzurevi Bocce takımlarıyla evinde ve deplasmanda karşılaşan Edirne Huzurevi Bocce takımı, 3 galibiyet elde etti. Antalya’da ilk defa gerçekleşecek Türkiye finallerine emin adımlarla ilerleyen Edirne Huzurevi Bocce takımı, Kırklareli Huzurevi Bocce takımıyla önümüzdeki günlerde karşılaşacak. Gurupta liderliği elinde bulunduran Edirne Huzurevi Bocce takımının Türkiye finallerinde derece yapması bekleniyor.

Edirne Huzurevi Antrenörü Ahmet Erdin Nurel, yaptığı açıklamada, 60 yaş üstü profesyonel Yetişkin Gençler Bocce Ligini ikinci sırada bitiren takımlar arasından en iyi puan ve averaja sahip 7 takım Türkiye finallerine yükselir. Hava şartları ya da diğer sebeplerden dolayı oynanamayan müsabakalar Genel Merkez ve Federasyon tarafından belirlenecek tarihlerde oynanacaktır. En iyi ikinciler arasından belirlenecek 7 takımın tespiti için kriterler ise gruplarında 1. ve 3. sırayı alan takımlarla yaptıkları müsabakalardan aldıkları puanlara göre sıralama yapılacak ve en fazla puanı toplayan 7 takım Türkiye finallerine kalifiye olacaktır. Yapılan puanlama da eşitlik olması halinde, gruplarında 1. ve 3. sırayı alan takımlarla yaptıkları müsabakalarda ki genel averajlarına bakılacak ve en iyi averaja sahip takım ya da takımlar Türkiye finallerine kalifiye olacaktır. Yine eşitlik olması durumunda eşitliği bozamayan takımlar arasında tarafsız sahada tek müsabaka tertip edilecek ve galip gelen takım ya da takımlar Türkiye finallerine kalifiye olacaktır. Türkiye Finalleri Bakanlık, Federasyon ve Genel Merkezin birlikte belirleyeceği bir tarih ve ilde 24 takımın katılımı ile yapılacaktır dedi.

Bir önceki yazımız olan Cezaevi firarisi katil zanlısı ormanda saklanırken yakalandı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri