Edirne Haberleri, Edirne Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Edirne Belediyesi Kurtdere Güreşleri’nde

Edirne Belediyesi’nin organizasyonuyla gerçekleştirilen Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nden sonra düzenlenen en büyük yağlı güreş organizasyonlarından biri olan Kurdereli Güreşleri’nin 37’ncisi gerçekleştirildi. Edirne Belediyesi Güreş Kulübü’nün sporcusu olan Doğuş Pınar, Teşvik-1 boyda ikinci olurken Edirne Belediye Başkanı Yardımcısı Hakan İşcan, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan adına Başaltında dereceye giren pehlivanlara ödüllerini takdim etti.

Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Hakan İşcan, Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir ve AKP Balıkesir İl Başkanı Hasan Demiraslan ile birlikte Başaltında birinci olan Süleyman Başar, İkinci olan Furkan Durmuş Altın ile Başaltı üçüncüleri Tolga Turan ve Mustafa Yenisancak’a ödüllerini takdim etti. Edirne Belediyesi Güreş Kulübü’nün sporcusu Doğuş Pınar ise önemli bir başarıya imza attı. Teşvik-1 Boy’da güreşen Pınar, ikincilik kürsüsünün de sahibi oldu. Kurtdere Er Meydanı’nda gerçekleştirilen güreşlerde Ali Gürbüz’ü finalde yenen Orhan Okulu Başpehlivan oldu. Üst üste 3 kez Kurtdereli Güreşleri’nin başpehlivanı olan Orhan Okulu, altın kemerin de ebedi sahibi oldu.

Edirne Belediyesi, Karesi Belediyesi’ni bu önemli organizasyonda yalnız bırakmadı. Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Hakan İşcan, Edirne Belediye Meclis Üyesi Hakan Giyik, Edirne Belediyesi Teftiş Kurulu Müdürü İbrahim Doğan, Edirne Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Selim Bilginkaya Kurtdereli Güreşleri’ne katıldı

Bir önceki yazımız olan Edirne ve Macarovo atık yönetimi için 364 bin Euro bütçe başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri