Edirne Haberleri, Edirne Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Düğününüze ’doğayı’ da çağırın

TEMA Vakfı Edirne İl Temsilcisi Şirin Çoğal, Evlenirken, doğaya da bir armağan vermek isteyen çiftleri, TEMA nikah ürünlerini kullanmaya davet ediyoruz dedi.

TEMA Vakfı, davetiye, nikah kartı ve ahşap magnet gibi ürünlerden oluşan TEMA nikah ürünlerini çiftlerin beğenisine sunuyor. TEMA nikah ürünlerinin çiçek, yaprak, lale, kuş ve orman gibi çeşitleri bulunuyor. Ürünlerde kullanılan ağaç malzemenin tamamı sürdürülebilir orman yönetim ilkelerine göre yönetilen FSC sertifikasına sahip ormanlardan geliyor. FSC sertifikasına sahip ormanlarda ekosistem bütünlüğü, ağaç varlığı ve biyolojik çeşitlilik korunuyor.

TEMA’nın çalışmaları için kaynak oluyor

TEMA nikah ürünlerini tercih eden çiftler, TEMA Vakfı’nın tüm Türkiye genelinde yürüttüğü çalışmalara kaynak sağlamış oluyor. Bu kapsamda TEMA Vakfı’nın çocuklar için doğa eğitimleri, hukuksal ve yerel savunuculuk çalışmaları, doğal varlıkları ve biyoçeşitliliği koruma çalışmaları, kırsal kalkınma projeleri, bilimsel temelli doğa araştırmalarının hayata geçirilmesi gibi faaliyetlerine destek sağlanıyor.

Bir önceki yazımız olan Edirne’de adli yıl açılış töreni gerçekleştirildi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme yöntemleri